Počasie

Dnes
Weather icon °C
Vietor: m/s
Vlhkosť:
Tlak: mb
Viditeľnosť: km

Kultúra

Rybársky ples

24.01.2012 napísal dš

Tohtoročná plesová sezóna bola zahájená Rybárskym plesom, ktorého tretí ročník sa konal v sobotu 21.januára v Dome kultúry. Ples otvoril pomyselným gongom predseda Miestnej organizácie Slovenského rybárskeho zväzu Ľubomír Mičian spolu s moderátorkou večera Janissou, ktorá aj so svojím Janissa band zabávala hostí do skorého rána.

Výborne sa zabávajúci hostia mali možnosť ochutnať špeciality miestnej kuchyne, z ktorých mali najväčší úspech rybacie špeciality. Počas celej noci, medzi tanečnými kolami náladu v sále stupňovala folklórna skupina Jedľovina pod vedením Miška Studeného, ktorá nakoniec i uzatvárala tohtoročný Rybársky ples v skorých ranných hodinách.

Marián Mihalda

Späť

Najnovšie

23.02.2017 napísal dš

karneval

Pestrý karneval

Princezné, lienky, piráti, kúzelníci, kovboji, víly, draci či mačičky, títo všetci sa stretli v nedeľu 19. marca v dome kultúry.

Čítať ďalej…

22.02.2017 napísal dš

podujatia

Čo nás ešte čaká do konca mesiaca?

Prinášame prehľad podujatí do konca mesiaca vhodných pre deti i dospelých.

Čítať ďalej…

13.02.2017 napísal dš

den

Zimné športové hry

V stredu ráno 1.2. 2017 sa deti z MŠ Komenského zobudili do zasneženého rána. Teplo oblečení a vyzbrojení snežným náradím sme sa spolu s kamarátmi zo Základnej školy Nábrežná pustili do stavania snežných iglu

Čítať ďalej…

10.02.2017 napísal dš

ples

Kysučania sa zabávali na 14. plese mesta

Priestory Domu Kultúry v Kysuckom Novo Meste ovládla v sobotu 4.2.2017 bielo-zlatá kombinácia farie. Všetky tri sály sa premenili na slávnostný priestor, v ktorých sa konal už 14. ročník reprezentačného plesu mesta.

Čítať ďalej…

10.02.2017 napísal dš

tabor

Jarný tábor CVČ sv. Jakuba

CVČ sv. Jakuba pozýva všetky deti 1. - 5. ročníka ZŠ na Jarný tábor. Na deti čaká veľa zábavy, hier, súťaží, tvorenie, biblické príbehy, výlet do kina, návšteva knižnice.

Čítať ďalej…

07.02.2017 napísal dš

dod

Deň otvorených dverí objavil skryté talenty

Tak sme nazvali  tvorivé odpoludnie, ktoré sa uskutočnilo v CVČ 28. januára 2017.

Čítať ďalej…

05.02.2017 napísal dš

b4

B4 svojím príbehom o Báthoryčke zožala úspech

Najlepšie predsavzatie, aké si človek na začiatku roka môže dať, je, že ho celý prežije v dobrej nálade. Poslednú januárovú sobotu nebola o smiech v Dome kultúry v Kysuckom Novom Meste núdza.

Čítať ďalej…

04.02.2017 napísal dš

zima

Deti MŠ 9. mája si užívajú čaro zimy

Konečne po dlhšej prestávke sa dostavila pravá zima, ktorá tu niekoľko rokov absentovala. Vyzerá to, že sa nemieni s nami tak rýchlo rozlúčiť, ale si tu ešte pobudne.

Čítať ďalej…

02.02.2017 napísal dš

podujatia

Februárové podujatia

Nájdite si vhodný program z našej ponuky podujatí v meste, ktoré sa konajú na začiatku mesiaca február.

Čítať ďalej…