Počasie

Dnes
Weather icon °C
Vietor: m/s
Vlhkosť:
Tlak: mb
Viditeľnosť: km

Kultúra

Rybársky ples

24.01.2012 napísal dš

ples

Tohtoročná plesová sezóna bola zahájená Rybárskym plesom, ktorého tretí ročník sa konal v sobotu 21.januára v Dome kultúry. Ples otvoril pomyselným gongom predseda Miestnej organizácie Slovenského rybárskeho zväzu Ľubomír Mičian spolu s moderátorkou večera Janissou, ktorá aj so svojím Janissa band zabávala hostí do skorého rána.

Výborne sa zabávajúci hostia mali možnosť ochutnať špeciality miestnej kuchyne, z ktorých mali najväčší úspech rybacie špeciality. Počas celej noci, medzi tanečnými kolami náladu v sále stupňovala folklórna skupina Jedľovina pod vedením Miška Studeného, ktorá nakoniec i uzatvárala tohtoročný Rybársky ples v skorých ranných hodinách.

Marián Mihalda

Späť

Najnovšie

02.10.2014 napísal dš

kolace

Ženy napiekli úžasné koláče a vyhrávali

Svoje napečené dobroty prinieslo do súťaže 9 žien. Jedlo vynikajúco nielen chutilo, ale úžasne aj vyzeralo, kuchárky zapojili fantáziu.

Čítať ďalej…

30.09.2014 napísal dš

jesen

Babie leto prežili predškoláci v záhrade knižnice

Zážitkové čítanie je práca s literárnym textom, ktoré je však na rozdiel od hlasného čítania pre deti omnoho atraktívnejšie.

Čítať ďalej…

29.09.2014 napísal dš

cavnu

Na najbližšie dni sú pripravené podujatia

Na najbližšie dni sú pripravené mnohé kultúrne a športové podujatia.

Čítať ďalej…

27.09.2014 napísal dš

Biela pastelka

Tento týždeň ste v stredu mohli v meste stretnúť študentov, ktorí zbierali príspevky na charitatívnu akciu biela pastelka. Mladí i starší s veľkým srdcom sa pri nich zastavili a prispeli.

Čítať ďalej…

23.09.2014 napísal dš

akcie

Čakajú nás zaujímavé podujatia

Charitatívne podujatie, výstava zvierat, súťaž v pečení, nábor na florbal či turistika....to všetko na vás čaká v najbližších dňoch.

Čítať ďalej…

22.09.2014 napísal dš

kino

Hurá do kina!

Čo tak ísť do kina? V triede  sa zodvihlo viacero rúk, a tak sme sa spoločne dohodli na sobote 13. septembra.

Čítať ďalej…

21.09.2014 napísal dš

krizova cesta

Krížová cesta

V utorok 9. septembra si 8 našich klientov pozrelo Krížovú cestu v Kysuckom Lieskovci. Krížová cesta je verejnoprospešné dielo, ako súčasť rekreačno-duchovného areálu Lalinov vŕšok – Rovne.

Čítať ďalej…

16.09.2014 napísal dš

Stretli sa obyvatelia Hornej ulice

Dňa 13.9. 2014 sa zišli obyvatelia bývalej Hornej ulice (Štefánikova ul. - Ul. ČSA) v reštaurácii pri pošte 2, ktorá je situovaná na mieste, kde pôvodne stál dom pána Kovalíka.

Čítať ďalej…

11.09.2014 napísal dš

KDH deťom

Vo štvrtok, dňa 28. augusta 2014, sa na Námestí slobody v Kysuckom Novom Meste uskutočnila akcia, ktorú usporiadal miestny klub Kresťansko-demokratického hnutia – KDH deťom. Pre deti boli pripravené rôzne atrakcie.

Čítať ďalej…

10.09.2014 napísal dš

zajazd

Kysučania poznávajú Slovensko

Miestny Spolok sv. Vojtecha Kysucké Nové Mesto usporiadal dňa 4. 9. 2014 duchovno – poznávací zájazd za účasti klientov z Centra sociálnych služieb Fantázia KNM na stredné Slovensko a Turiec.

Čítať ďalej…