Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Kysucké Nové MestoHľadať
 
 

OZ Kysucká kultúra a šport

logo obcianske zdruzenie kysucka kultura a sport.jpgCieľom Občianskeho združenia KYSUCKÁ KULTÚRA A ŠPORT v Kysuckom Novom Meste, ktoré je riadne zaregistrované Ministerstvom vnútra SR ku dňu 5.5.2005 je podporovať rozvoj Kysuckého Nového Mesta v oblasti kultúry a športu.
Touto formou by sme radi oslovili súčasných Kysučanov, ale aj kysuckých rodákov, žijúcich trvalo v zahraničí. Ak máte záujem naďalej udržiavať kontakt so svojim rodným mestom a podporovať jeho rozvoj v oblasti kultúry a športu, bude nám cťou, keď využijete túto možnosť a stanete sa členom nášho občianskeho združenia. Práve vás, kysuckých rodákov, by sme časom radi pozvali na niektorý z reprezentačných plesov mesta Kysucké Nové Mesto, ktorý už tradične poriada Mestské kultúrno-športové stredisko v spolupráci s Mestom KNM v kultúrnom dome, vždy začiatkom roka. Tiež Vám ponúkame možnosť zoznámiť sa s činnosťou našich kysuckých umeleckých súborov, či už ide o folklórne súbory, mažoretkový, divadelné, tanečné alebo hudobné, a to prostredníctvom kultúrneho programu, ktorý chceme v budúcnosti v kultúrnom dome pre vás pripraviť. Bude Vám tak umožnené, aby ste sa zoznámili so súčasnosťou nášho mesta, zistili, akou cestou sa vyvíja kultúra, k akým zmenám došlo za posledné roky, či zaspomínali si na časy, ktoré ste prežili medzi obyvateľmi mesta v minulosti. V spolupráci s vedením nášho mesta máme záujem zorganizovať v budúcnosti pre kysuckých rodákov rôzne spoločenské podujatia, napr. ples pre kysuckých rodákov. V prípade, že vás naša ponuka zaujala, je možné prejaviť záujem o členstvo v našom občianskom združení, ako aj podporiť ho dobrovoľným finančným príspevkom, či venovať OZ 2% z vašich daní.
O použití získaných finančných prostriedkov budú všetci členovia Občianskeho združenia Kysucká kultúra a šport informovaní.

V prípade, že máte záujem podporiť OZ Kysucká kultúra a šport a stať sa jeho členom, kontaktovať sa môžete:
OZ KYSUCKÁ KULTÚRA A ŠPORT - Dom kultúry, č. dv. 43, Litovelská 871, Kysucké Nové Mesto
Telefón:
e-mail: 


 

OZ Kysucká kultúra a šport

Štatút OZ 1. strana

Štatút OZ 1. strana

Štatút OZ 2. strana

Štatút OZ 2. strana

Štatút OZ 3. strana

Štatút OZ 3. strana


 
webygroup
ÚvodÚvodná stránka