Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Kysucké Nové MestoHľadať
 
 

11. Noc s Andersenom na ZŠ NábrežnáVytlačiť
 

zs_nabrezna (3).JPGNa divokú prériu sa zmenili priestory našej školy v piatok 29.3. 2019 počas 11. Noci s Andersenom v ZŠ Nábrežná v KNM. Žiaci 5. ročníka ZŠ Nábrežná  a žiaci partnerských  škôl ZŠ Lesní a ZŠ Sienkiewicze z Jablunkova si zmerali svoju šikovnosť, odvahu a kreativitu  v rôznych aktivitách.
Zážitkom pre všetkých zúčastnených  bolo hudobné i divadelné vystúpenie,  i návšteva u pána primátora Ing. Mariána Mihaldu.
Žiakov počas tohto rozprávkového dobrodružstva sprevádzali v ZŠ Nábrežná učitelia: PaedDr. Igor Drexler, Mgr. Adriána Ondrejášová, Mgr. Slávka Svrčková, Mgr. Tatiana Chupáčová, Mgr. Monika Mojtová (ZŠ Nábrežná) a Mgr. Eva Lysková, Renata Kohutová (ZŠ Jablunkov).
Štvrtýkrát vycestovali na výmenu do Jablunkova aj naši žiaci s pani učiteľkami Mgr. Vierou Hmírovou a Mgr. Martinou Janekovou.
Úprimné poďakovanie vyslovujem najmä Rodičovskej rade pri ZŠ Nábrežná, Brass Triu pod vedením Mgr. Štefana Zábojníka Dis.art,  Divadlu zo šuflíka, pánovi primátorovi Ing. Mariánovi Mihaldovi, zúčastneným kolegom, kolegyni Mgr. Oľge Štefánkovej, vedeniu školy, pánom školníkom a  pani upratovačkám. Vedúcej školskej jedálne Ing. Vladimíre Klečkovej, pani kuchárkam, pizzerii Michaelo a všetkým maminkám zúčastnených detí ďakujem za chutné dobroty. Vďaka, samozrejme,  patrí  aj všetkým tým, ktorí akokoľvek pomohli.  Dočítania o rok!   

            Mgr. Monika Mojtová, organizátorka a  koordinátorka projektu v ZŠ Nábrežná v KNM

 

 


 
 
webygroup
ÚvodÚvodná stránka