Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Kysucké Nové MestoHľadať

HO MŠK KNM predĺžil sériu neporaziteľnosti Vytlačiť

hadzana.jpgMajstrovstvá Trenčianského a Žilinského kraja, starší žiaci, sobota 27.10.2018, športová hala MHáK Martin, Martin – Podháj.

HO MŠK KNM – HK Kúpele Bojnice 33:18 (18:7). Zostava MŠK: Timotej Lulek, Jakub Janec – Juraj Jánošík, Benjamín Beláček, Martin Piňák, Adam Ďurana, Lukáš Vavro, Enrico Fanizzi, Matúš Cetera, Martin Javorík, Matej Švanda, Šimon Čuraj, Tadeáš Kubala. Tréner: Michal Tomasta, vedúci družstva: Branislav Podolák.

Družstvo starších žiakov vycestovalo v sobotu 27.10. do Martina. V prvom zápase narazilo na tím HK Kúpele Bojnice, ktorý mu v prvej štvrtine súťaže ako jediný dokázal zobrať bod, po remíze. Naše družstvo bolo vtedy zdecimované maródkou a pod stratu bodu sa vtedy podpísala i nedisciplinovanosť kľúčových hráčov. V odvete však naši chlapci ďalšie prekvapenie nepripustili a zápas držali od začiatku pevne vo svojich rukách. Už polčasový rezultát s rozdielom 11 gólov v náš prospech bol veľavravný, v druhom polčase mládenci ešte výsledok zveľadili.

THA Martin – HO MŠK KNM 11:41 (5:22). Zostava MŠK: Timotej Lulek, Jakub Janec – Juraj Jánošík, Benjamín Beláček, Martin Piňák, Adam Ďurana, Lukáš Vavro, Enrico Fanizzi, Matúš Cetera, Martin Javorík, Matej Švanda, Šimon Čuraj, Tadeáš Kubala. Tréner: Michal Tomasta, vedúci družstva: Branislav Podolák.

Ani druhý zápas hracieho dňa našim chlapcom nenarobil žiadne problémy. Svojho súpera eliminovali už v prvom polčase a jeho „demontáž“ zveľadili v druhom, keď konečný výsledok bol + 30 gólov v náš prospech. Chlapci si tak zabezpečili, podobne ako mladší žiaci minulý týždeň, účasť v Česko-Slovensko-Poľskej lige.

Najbližšie stretnutia v rámci Majstrovstiev Trenčianskeho a Žilinského kraja odohrajú družstvá mladších i starších žiakov na domácej palubovke 10.11.2018. Mladší žiaci vyzvú THA Martin a MHáK Martin, starší žiaci si zmerajú sily s rovesníkmi z MHáK Martin.