Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Kysucké Nové MestoHľadať
 
 

Prvé ligové zápasy mladších žiakov a dorastencov HO MŠK KNMVytlačiť
 

hadzanari.jpgV uplynulom týždni sa do ligových súťaží už zapojili aj mladší žiaci a dorastenci Hádzanárskeho oddielu MŠK Kysucké Nové Mesto. Napriek avizovanému víkendovému termínu, sa po dohode trénerov predohralo kysucké derby medzi MŠK KNM a MŠK Čadca už vo štvrtok. Kysuckonovomešťania nastupovali do zápasu krajskej ligy ako favorit, čo potvrdil aj priebeh zápasu. Naši hráči sa ujali vedenia už v 2. minúte a svoj náskok postupne zvyšovali. V polčase vyhrávali o 6 gólov, celý zápas napokon vyhrali o 10.
Na svoj prvý zápas vycestovali dorastenci v sobotu do Cífera, kde sa postavili miestnemu celku TJ Sokol. Na hre nášho celku bola vidieť ešte nezohratosť a i po taktickej stránke hra pokrivkávala. Polčasový rozdiel bol však vcelku priaznivý – 3 góly v prospech súpera. Bohužiaľ nám absolútne nevyšiel vstup do druhého polčasu, keď sme dokázali streliť prvý gól až v 13. minúte. V čase, keď už bolo o výsledku rozhodnuté, však ako keby z chlapcov opadla nervozita a posledných 10 minút predviedli hru, s ktorou ak by hrali od začiatku, určite by súpera zdolali. To je určitým prísľubom do ďalších zápasov.

Výsledky:
Mladší žiaci, krajské majstrovstvo
MŠK Čadca – MŠK KNM 7:17 (3:9)
Zostava: Adam Lulek, Jakub Handlovský – Jakub Nemec, Filip Ďurana, Tomáš Grísa, Branislav Sucháň, Tomáš Králik, Tobias Dupkala, Patrik Vavro, Šimon Truchlík, Dominik Šalat, Michal Máca, Karol Vlček. Tréner: Michal Tomasta, ZVD: Branislav Podolák.

Dorastenci, II. liga dorastu
TJ Sokol Cífer – MŠK KNM 25:20 (13:10)
Zostava: Jakub Mindek – Michal Jačmeník, Lukáš Šmehyl, Andrej Beleš, Martin Piňák, Lukáš Vavro, Adam Ďurana, Lukáš Janík, Juraj Jánošík. Tréner: Michal Tomasta, ZVD: Mário Janík.

Mário Janík, HO MŠK Kysucké Nové Mesto


 
 
webygroup
ÚvodÚvodná stránka