Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Kysucké Nové MestoHľadať
 
 

Veľký deň pre mamyVytlačiť
 

den_matiek (17).jpgSlnečné jarné dni nám prinášajú významný deň, ktorý je naplnený láskou, úctou a vďačnosťou - Deň matiek. Byť matkou je tá najkrajšia a zároveň najnáročnejšia úloha v živote ženy. Prvé objatie, ktoré sme dostali bolo práve od matky, ona nám vkladala do úst prvé slová, posmeľovala naše prvé kroky, s jej pomocou sme prvýkrát vkročili do školy života. Dáva nám istotu, zohrieva teplo domova. Deň matiek je dňom, kedy môžeme spoločne prejaviť svoju vďačnosť všetkým matkám.
7. mája 2019 v Dome kultúry v Kysuckom Novom Meste deti z Materskej školy Komenského a  Budatínskej Lehoty prejavili svoju lásku a vďaku mamičkám nezabudnuteľným kultúrnym programom. Sála kultúrneho domu sa zaplnila do posledného miesta. V úvode riaditeľ školy privítal všetkých prítomných a slovami vďaky sa k mamičkám prihovoril i vzácny hosť primátor Mesta KNM Ing. Marián Mihalda.
Program slávnostne otvorili mažoretky z materskej školy. Po nich sa predstavili deti z jednotlivých tried, ktoré svojimi pesničkami, básničkami a tancom pohladili, potešili a zaujali všetky mamičky i babičky v sále. Rodičia odmenili všetky deti obrovským potleskom.
Veľké poďakovanie patrí všetkým učiteľkám za prípravu a priebeh slávnosti, ako aj za vyhotovenie  darčekov pre mamičky. Poďakovanie patrí aj MKŠS za poskytnutie sály.

Kolektív  MŠ


 
 
webygroup
ÚvodÚvodná stránka