Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Kysucké Nové MestoHľadať
 
 

Výzva Red Bull 500 000Vytlačiť
 

vyzva.jpgV priebehu septembra a októbra sa môžeš zapojiť do projektu, ktorý chce povzbudiť Slovákov, aby si z cesty do roboty urobili aktivitu. Pomôžeš tak životnému prostrediu a aj sám sebe.
Májové celonárodné chodenie Do práce na bicykli je už za nami a ty nemáš motiváciu, aby si sa ešte poriadne rozhýbal? Pokúsime sa teda dať ti tento rok ďalší impulz, prečo vymeniť ráno svoje auto za bike (alebo skate, kolobežku, korčule, elektrobike...) a pomôcť tak jednak znížiť svoj dopad na životné prostredie, ale aj urobiť niečo pre svoje zdravie a kondičku. A to nehovoríme o tom, že ušetríš a ešte môžeš vyhrať lákavé ceny!

Výzva 500 000 kilometrov

Ak používaš aplikáciu Do práce na bicykli, možno si si všimol, že sa ti od začiatku septembra zmenil jej výzor. Pokiaľ ju ešte nemáš a chceš sa zapojiť, musíš si ju stiahnuť buď na Android alebo iOS. Prihlásiť sa do výzvy môžeš cez stránku redbull.sk/vyzva a potom už len zbieraš kilometríky, aby sme s na konci mohli spolu povedať, aký parádny míľnik sa nám podaril uskutočniť – 500 000 kilometrov.

Samozrejme - bude sa aj súťažiť. Cieľ máme spoločný, ale zaujímavé ceny môže vyhrať každý sám za seba. Záleží, koľko toho najazdíš. Počet jádz na jeden deň je neobmedzený a môžeš využiť ktorýkoľvek deň (aj vrátane víkendov a sviatkov), dokonca ani nemusíš jazdiť iba do práce. Stačí, keď nasadneš na bike, skateboard, kolobežku, elektrobike alebo obuješ korčule a zaznamenáš svoju aktivitu.

komplet štatút súťaže a odpovede na otázky nájdeš TU


 
 
webygroup
ÚvodÚvodná stránka