Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Kysucké Nové MestoHľadať
 
 

Poslanci mestského zastupiteľstva

Ing. Vavrín Randa
 

Ing. Vavrín Randa Volebný obvod č. 1

 Jaroslav  Šidlo
 

Jaroslav Šidlo Volebný obvod č. 1


 
 
 Dušan Mičian
 

Dušan Mičian Volebný obvod č. 1

Mgr. Matej Fabšík
 

Mgr. Matej Fabšík Volebný obvod č. 1


 
 
 Ivan Poláček
 

Ivan Poláček Volebný obvod č. 2

Prof. Ing. Felicita Chromjaková PhD.
 

Prof. Ing. Felicita Chromjaková PhD.Volebný obvod č. 2


 
 
Ing. Igor Behúň
 

Ing. Igor Behúň Volebný obvod č. 2

Ing. Lukáš Vojsovič
 

Ing. Lukáš Vojsovič Volebný obvod č. 2


 
 
 Jozef Jakubík
 

Jozef Jakubík Volebný obvod č. 3

Mgr. Ing Ondrej Holienčík
 

Mgr. Ing Ondrej Holienčík Volebný obvod č. 3


 
 
Mgr. František Šerík
 

Mgr. František Šerík Volebný obvod č. 4

 Patrik Varoš
 

Patrik Varoš Volebný obvod č. 4


 
 
Ing. Ľubomír Golis
 

Ing. Ľubomír Golis Volebný obvod č. 4

Ing. Pavol Kobrtek
 

Ing. Pavol Kobrtek Volebný obvod č. 5


 
 
Mgr. Daniel Bandura
 

Mgr. Daniel Bandura Volebný obvod č. 5

PhDr.  Martin Priečko PhD.
 

PhDr. Martin Priečko PhD.Volebný obvod č. 6


 
 
JUDr. Ľubomír Ježo
 

JUDr. Ľubomír Ježo Volebný obvod č. 6

 Elena Holienčíková
 

Elena Holienčíková Volebný obvod č. 7


 
 
Ing. Vladimír Svrček
 

Ing. Vladimír Svrček Volebný obvod č. 8


 

 

Volebné obvody

Volebný obvod č. 1

Ulice: Jesenského, M. Nešporu, Benkova, Kysucká, Sládkovičova

Volebný obvod č. 2

Ulice: 9. mája, Horná Skotňa, Pod Lipkou, Tŕstie, Pod Hájom, Štúrova, Revolučná, ČSA, SNP

Volebný obvod č. 3

Ulice: Hviezdoslavova, 1. mája, Belanského, Námestie slobody, Pivovarská, Komenského, Nábrežná, Kysucké Nové Mesto 0

Volebný obvod č. 4

Ulice: Vajanského, Murgašova, Družstevná, Litovelská, Matice slovenskej, Kollárova, Lipová, Cesta do Rudiny

Volebný obvod č. 5

Ulice: Clementisova, Dlhomíra Poľského

Volebný obvod č. 6

Ulice: Bottova, Jarošova, Hálkova, Novomeského, Dolinský potok, Na Podstráni, Kukučínova, Hurbanova, Dubská cesta, Neslušská cesta, Dubie, Športová, Štefánikova štvrť, Jánska

Volebný obvod č. 7

Mestská časť: Budatínska Lehota

Volebný obvod č. 8

Mestská časť: Oškerda


 
webygroup
ÚvodÚvodná stránka